Tenis

Maximalizujte rychlost
a kontrolu svých úderů

Zjistit více
slide08

Golf

Vylepši svůj švih
a buď delší na drajvu

Zjistit více
slide09

Badminton

Udeř přesněji,
Smečuj tvrději

Zjistit více
slide04

Stolní tenis

Maximalizujte rychlost
a kontrolu svých úderů

Zjistit více
slide10

Lední hokej

Střílej
a brusli rychleji

Zjistit více
slide03

Fotbal

Kopej
a pohybuj se rychleji

Zjistit více
slide07

Basketbal

Pohybuj se rychleji
a doskakuj výše

Zjistit více
slide05

  Čím budeme zlepšovat?

  logo speed chain


  Nejnovější tréninková pomůcka pro rychlostní trénink a zrychlení Vašeho švihu.

  Rychlost je v dnešním sportovním světě alfou a omegou a na hřišti hraje často jednu z nejdůležitějších rolí. Zatímco ostatní programy jsou skvělé za účelem budování síly, náš SpeedChain Vás naučí pracovat tvrději, rychleji, pomůže Vám s rozvojem rychlých svalových vláken a zvýší Váš výkon v jakékoli sportovní činnosti, kterou si vyberete.

   

   logo swing analyst


  Analýza švihových sportů s využitím vysokorychlostního videa

  Ke zpracování videoanalýzy využíváme moderní technologie jako je profesionální software pro analýzu pohybů, vysokorychlostní kamery (240 snímků za vteřinu), radary pro měření rychlosti. Videoanalýzu zpracováváme pro tyto švihové sporty: tenis, golf, badminton, stolní tenis, baseball.

  Jaké jsou možnosti?Nezabírá cvičení ve fitness, cvičení s expandery, strečink, jóga, dokonce plyometrický trénink není efektivní. Ani jedna z výše uvedených metod totiž nesplňuje rychlostní zákony, které je zapotřebí ke zrychlení švihu dodržet.

  Využijte moderní technologie pro vybroušení správné techniky a jedinečné tréninkové pomůcky, která posílí ty správné svalové skupiny. 

  Vysokorychlostní video

  Díky vysokorychlostnímu videu jsme schopni běžně zachytit momenty, které pomocí běžného videa byly spíše výjimečnou událostí – míč při kontaktu s raketou.

  · Co děláte u svých úderů stejně a co zase jinak ve srovnání se světovými hráči?
  · Víte, kolik jste schopni vygenerovat rotace při svých úderech?
  · Co dělá přesně raketa v bodě kontaktu s míčem?
  · Víte, jak rychle servírujete a jakou rychlost švihu jste schopni vyvinout?


  Moderní technologie, zkušený tým instruktorů a trenérů

  Využíváme chytré telefony a tablety, zpracované analýzy zasíláme online. Výsledky analýzy zpracovávají profesionální trenéři a hráči.


  VARIANTY SPEEDCHAIN

  Nabízíme 3 základní produkty SpeedChain. První dva z produktů jsou specifické pro daný sport (tenis, golf), třetí produkt se vzhledem ke své povaze využívá napříč sportovním spektrem (tenis, golf ale také i fotbal, hokej, basketbal, badminton a další).

   

  VÝSLEDKY

  Propojení rychlých svalových vláken s nervovou soustavou může být rozvinuto v řádech sekund a minut, ne měsíců a roků jak bývá často chybně uváděno.

  Již po prvním měsíci tréninku se průměrné zrychlení švihu s tenisovou raketou pohybuje mezi 15-25 km/h a s golfovou holí mezi 8-16 km/h.

  slide04

  Co zlepšíme?Provedeme detailní analýzu vašeho sportovního pohybu s využitím nejmodernějších prostředků. Ve zpracovávaných analýzách využíváme srozumitelnou terminologii a díky měřitelným faktorům výkonu jsme schopni doporučit co zlepšit a jak to zlepšit. Díky tomuto přístupu a na základě věku a výkonnostní úrovně jsme schopni odstranit limitující faktory výkonu.

   


  player 20

  Zrychlení švihu

  První způsob zrychlení švihu je optimalizace techniky. Určitě už jste někdy slyšeli, že existuje široká škála přijatelné techniky. Navzdory tomu co koluje mezi širokou veřejností, mezi trenéry a hráči, dokonce co se uvádí v trenérských manuálech, neexistuje široká škála techniky a provedení jednotlivých úderů, odpalů. A zvláště v případě pokud Vaše plány směřují k závodnímu a profesionálnímu sportu. Více k optimalizaci úderové mechaniky v tenise zde.

  player 21

  Ryhlejší pohyb

  Většina hráčů si myslí, že rychlost znamená jen mít rychlé nohy. Rychlost není zdaleka jen to. Rychlost je výbušná akce, která spojuje tzv. leg drive (práci nohou s využitím opačné síly), silný core (střed těla) a také silnou práci paže – všechny tyto části pracují společně v rytmu a vytváří vláčný, plynulý pohyb. Trénink se SpeedChain Vám přinese komplexní tréninkový program, zaměřující se na celé Vaše tělo. Naučí Vás a vylepší všechny důležité prvky v oblasti nervosvalového aparátu, které jsou nezbytné k dosažení Vašeho rychlostního potenciálu.

  player 22

  Lepší provedení

  Pomůcky SpeedChain „učí“ sportovce přirozenou cestou používat správně tzv. kinetický řetězec a dále také používat jednotlivé články tohoto řetězce (nohy, boky, ramena, ruce, zápěstí) ve správném pořadí.

  Tým trenerů SwingAnalyst vám také na základě zpracované analýzy doporučí drily a korekční cvičení, která budou sestavena a navržena přímo pro vás dle vašich individuálních potřeb.

  player 22

  Rychlejší reakční čas

  Schopnost reakce bývá často přehlížena, jedná se přitom o schopnost, která může mít v konečném důsledku hlavní podíl na případném úspěchu či neúspěchu. Jakákoli činnost a jakýkoli sport je založen na anticipaci, reakci a až poté následuje provedení. SpeedChain Vám nepomůže číst soupeřovu mysl, ale jakmile poznáte záměr protivníka, umožní Vám rychlejší reakci.

   

  Ukázková analýza servisu - TENIS

  Chcete dostávat novinky?

  logo footer

   

  Vyskakovací formulář
  NAPIŠTE NÁM

  Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com